Penzion Diana | Janovičky u Broumova 29 | Telefonická rezervace: +420 603 268 743

Wellness, relaxační centrum

Po předchozí domluvě lze využít soukromé wellness centrum. Wellness disponuje velmi kvalitním vybavením a poskytne Vám různé možnosti relaxace:

  • finskou saunu
  • whirlpool (vířivku)
  • masážní a parní box

Finská sauna se solnou terapií

Finská sauna se solnou terapiíFinská sauna je synonymem pro regeneraci a je prověřenou formou lázeňství. Saunování podporuje látkovou výměnu, zvyšuje obranyschopnost lidského těla a napomáhá k odstranění stresu či nespavosti.
Sauna v penzionu Diana disponuje kapacitou pro 6 osob. Je vybavená plynulou regulací teploty až do 115°C. V zimním období je možné vyjít ze sauny přímo do sněhu.
Na stěně sauny jsou umístěné solné panely, které mají blahodárný účinek na lidský organizmus. Solná terapie dokonale pročistí lidské tělo, má hojivé účinky a zvyšuje intenzitu vylučování toxinů pokožkou.

Vířivka pro komfortní masáž, dopřejte si whirlpool

V moderní vířivé vaně Delphina, s kapacitou pro 5 osob si naši hosté mohou dopřát příjemnou relaxaci. Vířivka je vybavená 61 vodními a 11 vzduchovými tryskami.Vířivka pro komfortní masáž
Perfektní osvětlení s duhovým efektem pak navozuje příjemnou relaxační atmosféru pro dokonalý odpočinek.
Whirlpool Vám nabízí zcela plnohodnotnou masáž celého zádového Vířivka pro komfortní masážkomplexu včetně masáže krku. Umožňuje také masáž spodních oblastí končetin a chodidel.

Naše vířivka má velmi prostornou nástupní dispozici, umožňuje tak snadný vstup i starším osobám.

Masážní a parní box, saunování i masáž v jednom

Masážní a parní box doporučujeme hostům, kterým nevyhovuje vyšší teplota sauny. NabízíMasážní a parní box Vám kombinaci parní a masážní koupele, s vysokým relaxačním i regeneračním účinkem.
Masážní a parní box v penzionu Diana je vybavený parním vyvíječem pro parní saunování. Dále disponuje masážním systémem s 8 tryskami pro masáž zad a masáž nohou. Pro lepší prokrvení pokožky určitě využijte tropickou sprchu. Pobyt v boxu si můžete zpříjemnit poslechem FM rádia. Box je samozřejmě vnitřně osvětlen.

Detailní prohlídka wellness centra ve 3D zobrazení

Wellness centrum si můžete detailně prohlédnout pomocí virtuální prohlídky »

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK