Penzion Diana | Janovičky u Broumova 29 | Telefonická rezervace: +420 603 268 743

LETNÍ AKTIVITY

Penzion Diana, letní aktivity Broumovský výběžek je vyhledávaným místem vyznavačů cykloturistiky. Zdejší cyklotrasy vedou nádhernou krajinou a uspokojí každého cyklistu. Například část Javořích hor v okolí penzionu Diana lze přejet po modře značené cyklotrase (27km). Některé další zajímavé cyklotrasy z celé oblasti Broumovska najdete zde.

Penzion Diana, letní aktivity V nedalekém Meziměstí najdete pěkné veřejné koupaliště, které patří k největším v oblasti Broumovského výběžku.
Návštěvníkům nabízí čtyři bazény s velmi čistou vodou, tenisový a volejbalový kurt, stolní tenis, občerstvení atd. V letní sezóně jsou na parketu pořádány diskotéky, zábavy a jiné společenské akce. Koupaliště se nachází při výjezdu z města směrem na Vižňov po pravé straně.

Tipy na výlet

Adršpašské skály, skalní město
Adršpašské skály, skalní město
Broumov, klášter sv. Václava
Broumov, klášter sv. Václava
Vyhlídková chata a kaple Hvězda
Vyhlídková chata a kaple Hvězda
Ratibořice, zámek a Babičino údolí
Ratibořice, zámek a Babičino údolí

Další zajímavá místa

Penzion Diana doporučuje další zajímavá místaBroumov - např. hřbitovní kostel P. Marie nejstarší dřevěná církevní stavba ve střední Evropě, Broumovské stěny, Teplické skály, vojenská pevnost Dobrošov, zámek v Náchodě, zámek v Novém Městě n. Metují, skalní útvar Ostaš, rozhledna Ruprechtický Špičák, Krkonoše, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Polsko...

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK